osbet bio logo

Po - Pá
08:00 - 11:00
12:00 - 16:00

KOMPOSTÁRNA
A NAŠE PRODUKTY

Z provozovny na okraji obce Lety u Dobřichovic nabízíme našim zákazníkům prodej a dopravu letovského kompostu, zahradnického travního substrátu, tříděné zeminy na vyrovnání terénů a zahrad, mulčovací kůry, trvalkového mulče i dekorační dřevěné štěpky

Naleznete u nás i směs TOP dresing pro pískování a hnojení trávníku včetně křemičitého písku 0/2 a praného písku 0/4.  Jednotlivé produkty včetně aktuálního ceníku, naleznete níže.

letovský kompost

Letovský kompost

Letovský kompost (organické hnojivo) je vhodný ke hnojení travních porostů, pro vysazování květin a okrasných dřevin. Je ideálním produktem na doplnění a prohnojení stávajícího materiálu vašich záhonů i truhlíků. Smícháním se zeminou se může používat i jako pěstební substrát. 

zahradní substrát

Zahradnický substrát

Homogenizovaná a tříděná směs zeminy, letovského kompostu a písku. Ideální pro terénní úpravy při přípravě zahrad, pěstebních záhonů i pro zakládání vegetační vrstvy při výsevu trávníků.

zemina

Tříděná zemina

Kvalitní vytříděná zemina vhodná pro vyrovnání terénu.

top dresing

Top dresing

Směs pro pískování a hnojení trávníků z křemičitého písku 0,2 a letovského kompostu je ideálním produktem po aerifikaci nebo vertikutaci trávníku za účelem zkvalitnění půdy a samotného růstu.  Směs je vhodné rovnoměrně rozprostřít po ploše trávníku tak, aby nedošlo k úplnému překrytí trav, maximálně 1 – 1,5 cm! 

trvalkový mulč

Trvalkový mulč

Letovský trvalkový mulč je ideální výživou na dosypání pod kyselomilné rostliny.

mulčovací kůra

Mulčovací kůra

Borová MK je určena především k mulčování záhonů, kde zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy. Dále slouží výborně k oddělování záhonů, pokrytí půdy okolo okrasných a ovocných stromů i na úpravu dětských hřišť a parků.

dekorační štěpka

Dřevní štěpka

Dřevní štěpka je dekorativní mulčovací materiál, který vyniká dlouhou životností. Zabraňuje klíčení plevelů, tím umožňuje nahrazení užívání chemických herbicidů, které negativně působí na vlastnosti půdy. Udržuje půdní vlhkost zabraňováním odparu vody z půdy.

písek křemičitý

Písek křemičitý 0/2

písek praný

Písek praný 0/4

Poptejte